foto1
NADAJEMY NOWOCZESNY STYL PRODUKTOM
foto1
TWORZYMY MOCNE - BEZPIECZNE - TRWAŁE WYROBY
foto1
ŁĄCZYMY WIELE STYLÓW
foto1
GWARANTUJEMY SZYBKIE REALIZACJE
foto1
ZAPEWNIAMY NIEPOWTARZALNE WZORY
e-mail: poczta@styl-metal.pl
Telefon: +48 602 383 536

O firmie

 

STYL-METAL. Bramy, ogrodzenia, balustrady, schody, zadaszeniaFirma STYL-METAL Orzeł powstała w roku 1986 i od tego czasu zawodowo działa w branży metalowej na terenie całej Polski. Tradycje kowalskie są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Specjalizacją firmy jest artystyczne przetwarzanie metalu. Wytwarzamy wysokiej klasy kute bramy, ogrodzenia balustrady, elementy wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz wykonujemy lekkie konstrukcje stalowe z elementami kutymi. Jako nieliczna z firm odtwarzamy różnego rodzaju zabytki. W pracach łączymy drewno z metalem.

W ofercie firmy można znaleźć solidne zadaszenia poliwęglanowe z elementami metaloplastyki, jak również stylowe wewnętrzne schody zabiegowe metalowo drewniane z kutymi lub nowoczesnymi balustradami.

W firmie STYL-METAL wyroby wykonywane są metodą tradycyjną tj. wykorzystuje się sprawdzone metody kucia metalu (palenisko, młotek, kowadło) co daje niepowtarzalny charakter prac na tle konkurencji. Nie stosujemy ogólnodostępnych elementów dekoracyjnych. Całość prac wykonujemy od podstaw czyli od: pomiaru, projektu, wykonania i montażu.
Kowalstwo artystyczne nie jest tylko pracą i tradycją rodzinną ale przede wszystkim pasją. Posiadamy bogate długoletnie doświadczenie poparte wieloma pracami. Okres prób i błędów mamy już za sobą. Naszym klientom staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązania, a najbardziej oryginalne pomysły zrealizujemy.

Nasze prace montujemy w: Polsce, Szwecji, Danii i Niemczech.

Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz rzetelną i fachową obsługę.
UWAGA: oryginał zawsze lepszy jest od kopii... www.styl-metal.pl
Zapraszamy do obejrzenia mini galerii oraz do skorzystania z usług firmy.

 

Działamy między innymi w takich miejscowościach jak Słupsk, Koszalin, oraz w okolicznych gminach. Nasze prace można wyszukać wpisując wiele słów kluczowych w przeglądarce google. np. ogrodzenia Słupsk oraz balustrady Słupsk, schody zabiegowe Słupsk. Jeśli szukają państwo takich elementów jak zadaszenia, bramy, to wystarczy wpisać w przeglądarce hasła: zadaszenia poliwęglanowe Słupsk, kute bramy Słupsk lub może Gdańsk. Dodatkowo wyniki wyszukiwania zawęzimy wpisując: kute ogrodzenia Słupsk, kute balustrady Słupsk, kowalstwo artystyczne, kute bramy, kute ogrodzenia, kute balustrady czy też może metaloplastyka szeroko rozumiana. Zapraszamy do współpracy.